Teadusring "Taibu" Peetri Lasteaed-Põhikoolis


 
______________________________________________________________________________________________
Huvikool Teadmiskeskus Collegium Eruditionis egiidi all tegutseb Peetris-Lasteaed Põhikoolis kaheksandat aastast algkooliõpilastele mõeldud teadusring „Taibu“ (õppekava kood EHISes: 150238). Teadusring „Taibu“ on pälvinud Haridus- ja Teadusministeeriumi, Eesti Teadusteakadeemia ja SA Eesti Teadusagentuuri poolt välja antava riikliku auhinna teaduse populariseerimise eest. Teadusring "Taibu" õppekava maht on 45 akadeemilist tundi, mis jaotatud kahe õppeaasta peale.

Noorematel õpilastel raugematu uudishimu. Küsimused miks ja kuidas tulevad iseenesest. Et hoida alles seda tungi midagi teada saada, soovi ise teha ja huvi loodusteaduste vastu, siis selleks ongi õige koht teadusring „Taibu“.
Põlemine vedeliku sees – kuidas on see võimalik?
Kuidas ehitada tuld purskavat vulkaani?
Teeme ise põrkepalli
Tuli sinu käes – on see võimalik?
Kuidas teha tulekindlat riiet?
Plahvatav kott?
Keemiline kameeleon?
Nendele ja veel paljudele teistele küsimustele hakkame vastuseid otsima huvikooli Teadmiskeskus Collegium Eruditionis teadusringis "Taibu".

Kus toimub?
Peetri Lasteaed-Põhikooli loodusklassis

Millal toimub?
Alates oktoobrikuust üle esmaspäeviti kas kell 14.30-15.15 või 15.30-16.15

Palju maksab?
Teadusring "Taibu" õppemaks on 8 eurot kuus. Peale õpilase registreerimist huvikooli saadetakse lapsevanema e-posti aadressile septembrikuu jooksul koostööleping ja peale lepingu allkirjastamist on õpilane huviala õppekavale vastu võetud.

NB! 50% õppemaksu ulatuses on võimalik taotleda Rae vallalt huvihariduse ja -tegevuse toetust

Registreerimiseks klõpsa numbril 2