Robootikaring Püünsi Koolis


 
______________________________________________________________________________________________
Huvikool Collegium Eruditionis egiidi all tegutseb Püünsi Koolis robootikaring (õppekava kood EHISes: 211043). Robootikaring on pälvinud Haridus- ja Teadusministeeriumi, Eesti Teadusteakadeemia ja SA Eesti Teadusagentuuri poolt välja antava riikliku auhinna teaduse populariseerimise eest. Robootikaringi õppekava maht on 120 akadeemilist tundi, mis jaotatud nelja õppeaasta peale.

Robootika on õpilaste jaoks värav tehnikamaailma. Praktiliste ülesannete lahendamisel kasutatakse LEGO EV3 robotikomplekte. Robot on ümberprogrammeeritav automaatselt toimiv masin, mida kasutatakse inimese liikumist, tajumist ja mõtlemist asendavais töödes. Robootika on tihedalt seotud mehaanika, informaatika, elektroonika ja muude teadusharudega. Robootika on huvitav ala, mis köidab meeli ning pakub palju väljakutseid probleemide lahendamiseks viisil, mida kasutavad insenerid. Olulisel kohal on meeskonnatöö oskuse arendamine.

Kus toimub?
Püünsi Koolis klassiruumis 218. Grupi suuruseks kuni 18 õpilast.

Millal toimub?
Alates oktoobrikuust teisipäeviti kell 15.15 - 16.15.

Palju maksab?
Robootikaringi õppemaks on 15 eurot kuus. Peale õpilase registreerimist huvikooli saadetakse lapsevanema e-posti aadressile koostööleping ja peale lepingu allkirjastamist on õpilane huviala õppekavale vastu võetud.

Juhendaja: Annabel Tsarjov Tallinna Tehnikaülikoolist.

Registreerimiseks klõpsa numbril 2