Robootika 1. klassi õpilastele


 
______________________________________________________________________________________________
Huvikool Collegium Eruditionis egiidi all tegutseb Viimsi Koolis robootikaring (õppekava kood EHISes: 211043). Robootikaring on pälvinud Haridus- ja Teadusministeeriumi, Eesti Teadusteakadeemia ja SA Eesti Teadusagentuuri poolt välja antava riikliku auhinna teaduse populariseerimise eest. Robootikaringi õppekava maht on 120 akadeemilist tundi, mis jaotatud 4 õppeaasta peale.

Robootika on õpilaste jaoks värav tehnikamaailma. Praktiliste ülesannete lahendamisel kasutatakse LEGO WeDo robotikomplekte. Robot on ümberprogrammeeritav automaatselt toimiv masin, mida kasutatakse inimese liikumist, tajumist ja mõtlemist asendavais töödes. Robootika on tihedalt seotud mehaanika, informaatika, elektroonika ja muude teadusharudega. Robootika on huvitav ala, mis köidab meeli ning pakub palju väljakutseid probleemide lahendamiseks viisil, mida kasutavad insenerid.

Kus toimub?
Viimsi Koolis. Grupi suuruseks kuni 16 õpilast.

Millal toimub?
Alates oktoobrikuust teisipäeviti kell 13.15 - 14.00.

Palju maksab?
Robootikaringi õppemaks on 20 eurot kuus. Peale õpilase registreerimist huvikooli saadetakse lapsevanema e-posti aadressile septembrikuu jooksul koostööleping ja peale lepingu allkirjastamist on õpilane huviala õppekavale vastu võetud.

Juhendaja(d): Kaidi Klaas

Registreerimiseks klõpsa numbril 2