Programmeerimisring "Püüton" 5.-9. klass


 
______________________________________________________________________________________________
Huvikooli Teadmiskeskus Collegium Eruditionis egiidi all tegutseb Viimsi Koolis Programmeerimisring "Püüton" (õppekava kood EHISes: 211042). Programmeerimisring "Püüton" on pälvinud Haridus- ja Teadusministeeriumi, Eesti Teadusteakadeemia ja SA Eesti Teadusagentuuri poolt välja antava riikliku auhinna teaduse populariseerimise eest. Programmeerimisringi "Püüton" õppekava maht on 60 akadeemilist tundi, mis jaotatud kahe õppeaasta peale.
Programmeerimisringis "Püüton" omandatakse algteadmised programmeerimisest Pythoni keele näitel. Ring õpetab loogilist mõtlemist, järelduste tegemist, eri lahenduste otsimist ning programmeerimiskeelte üldist struktuuri. Õppides tundma Pythonit, on hiljem lihtsam selgeks õppida ka teisi programmeerimiskeeli. Infotehnoloogia on väga laialdaselt kasutatav ja kiirelt arenev tegevusala, kus jagub palju erinevaid väljakutseid igas vanuses huvilistele.

Kus toimub?
Viimsi Kooli arvutiklassis. Grupi suurus 18 õpilast.

Millal toimub?
Alates oktoobrikuust kolmapäevitii kell 15.05 - 16.05.

Palju maksab?
Programmeerimisringi "Püüton" õppemaks on 20 eurot kuus. Peale õpilase registreerimist huvikooli saadetakse lapsevanema e-posti aadressile septembrikuu jooksul koostööleping ja peale lepingu allkirjastamist on õpilane huviala õppekavale vastu võetud.

Juhendaja: Signe Pihel TalTechist

Registreerimiseks klõpsa numbril 2