Õmblusring algajatele (2.-4. kl)


 
______________________________________________________________________________________________
Huvikooli Collegium Eruditionis egiidi all tegutseb Viimsi Koolis õmblusring algajatele 2.-4. kl õpilastele (õppekava kood EHISes 211041). Õmblusring on mõeldud õpilastele kellele meeldib käeline tegevus ning kes soovivad omandada õmblusalaseid teadmisi. Õmblemisprotsessi käigus õpitakse tundma tööks vajalikke vahendeid, sh õmblusmasinat ja overlokki ning õpitakse käsitlema triikrauda (lähtuvalt kanga spetsiifikast). Õmblusringi keskmes on praktiline tegevus, toodete valmistamine ja tootetsükli läbitegemine idee sünnist kuni valmis toodeteni.
Olulisel kohal on õpilase avatus loomingulistele ideedele ja originaalsetele vaatenurkadele. Õpilane valib ning kombineerib sobivaid materjale, töövahendeid ja tehnikaid ning on valmis oma oskuseid loovalt esemete valmistamisel kasutama.


Keda ootame osalema?
Algastme (2.-4. kl) õmblemisest huvitatud õpilastele. Grupp avatakse vähemalt 6 õpilase korral.

Õppekava maht
60 akadeemilist tundi.

Millal toimub?
Alates oktoobrikuust teisipäeviti kell 14.00-15.30

Kus toimub?
Viimsi Kooli käsitöö ja kodunduse klassis C102.

Palju maksab?
Õmblusringi õppemaks on 25 eurot kuus. Peale õpilase registreerimist huvikooli saadetakse lapsevanema e-posti aadressile septembrikuu jooksul koostööleping ja peale lepingu allkirjastamist on õpilane huviala õppekavale vastu võetud.

Juhendaja Kairy Nahkur
kairy.nahkur@viimsi.edu.ee

Registreerimiseks klõpsa numbril 2