Teadusring "Taibu" 1.-5. klass


 
______________________________________________________________________________________________
Huvikool Teadmiskeskus Collegium Eruditionis egiidi all tegutseb Vaida Põhikoolist tegevust algkooliõpilastele mõeldud teadusring „Taibu“ (õppekava kood EHISes: 150238). Teadusring „Taibu“ on pälvinud Haridus- ja Teadusministeeriumi, Eesti Teadusteakadeemia ja SA Eesti Teadusagentuuri poolt välja antava riikliku auhinna teaduse populariseerimise eest. Teadusring "Taibu" õppekava maht on 45 akadeemilist tundi, mis on jaotatud kahe õppeaasta peale.
Noorematel õpilastel raugematu uudishimu. Küsimused miks ja kuidas tulevad iseenesest. Et hoida alles seda tungi midagi teada saada, soovi ise teha ja huvi loodusteaduste vastu, siis selleks ongi õige koht teadusring „Taibu“.
Põlemine vedeliku sees – kuidas on see võimalik?
Kuidas ehitada tuld purskavat vulkaani?
Teeme ise põrkepalli
Tuli sinu käes – on see võimalik?
Kuidas teha tulekindlat riiet?
Plahvatav kott?
Keemiline kameeleon?
Nendele ja veel paljudele teistele küsimustele hakkame vastust otsima huvikooli Teadmiskeskus Collegium Eruditionis teadusringis "Taibu".

Kus toimub?
Vaida Põhikooli loodusklassis. Grupi suuruseks 16 õpilast!

Millal toimub?
Alates oktoobrikuust üle nädala neljapäeviti kell 13.10 - 13.55 (kellaaeg täpsustub uue õppeaasta alguses).

Palju maksab?
Teadusring "Taibu" õppemaks on 8 eurot kuus. Peale õpilase registreerimist huvikooli saadetakse lapsevanema e-posti aadressile septembrikuu jooksul koostööleping ja peale lepingu allkirjastamist on õpilane huviala õppekavale vastu võetud.

Registreerimiseks klõpsa numbril 2