Teadusring "Taibu" 4. klassid


 
______________________________________________________________________________________________
Huvikool Teadmiskeskus Collegium Eruditionis egiidi all tegutseb Viimsi Koolis algkooliõpilastele mõeldud teadusring „Taibu“ (õppekava kood EHISes: 150238). Teadusring „Taibu“ on pälvinud Haridus- ja Teadusministeeriumi, Eesti Teadusteakadeemia ja SA Eesti Teadusagentuuri poolt välja antava riikliku auhinna teaduse populariseerimise eest. Teadusring "Taibu" õppekava maht on 45 akadeemilist tundi, mis jaotatud kolme õppeaasta peale.
Koolil on olemas korralik loodusainete laboratoorium ja noorematel õpilastel raugematu uudishimu. Küsimused miks ja kuidas tulevad iseenesest. Et hoida alles seda tungi midagi teada saada, soovi ise teha ja huvi loodusteaduste vastu, siis selleks ongi õige koht teadusring „Taibu“.
Põlemine vedeliku sees – kuidas on see võimalik?
Kuidas ehitada tuld purskavat vulkaani?
Teeme ise põrkepalli
Tuli sinu käes – on see võimalik?
Kuidas teha tulekindlat riiet?
Plahvatav kott?
Keemiline kameeleon?
Nendele ja veel paljudele teistele küsimustele hakkame vastust otsima huvikooli Teadmiskeskus Collegium Eridtionis teadusringis "Taibu".

Kus toimub?
Viimsi Kooli laboratooriumis (C-216)

Millal toimub?
Alates oktoobrikuust üle neljapäeva kas kell 14.10-14.55 või 15.05-15.50

Palju maksab?
Teadusring "Taibu" õppemaks on 10 eurot kuus. Peale õpilase registreerimist huvikooli saadetakse lapsevanema e-posti aadressile septembrikuu jooksul koostööleping ja peale lepingu allkirjastamist on õpilane huviala õppekavale vastu võetud.

Registreerimiseks klõpsa numbril 2