Programmeerimine algajatele 3.-6. klass (alustajad)


 
______________________________________________________________________________________________
Huvikool Collegium Eruditionis egiidi all tegutseb Viimsi Koolis huviring programmeerimine algajatele (õppekava kood EHISes: 202305). Programmeerimine algajatele on pälvinud Haridus- ja Teadusministeeriumi, Eesti Teadusteakadeemia ja SA Eesti Teadusagentuuri poolt välja antava riikliku auhinna teaduse populariseerimise eest. Huviringi programmeerimine algajatele õppekava maht on 60 akadeemilist tundi, mis jaotatud kahe õppeaasta peale.
Ring keskendub programmeerimise algtõdede õppimisele läbi animatsiooni ja mängude. Õppimisel kasutatakse programmeerimiskeelt (-keskkonda) Scratch. Scratch võimaldab lihtsalt ja kiiresti omandada programmeerimise põhimõtted ning tüüpilised vahendid ja tegevused, mida kasutatakse ka tavapärastes tekstipõhistes programmeerimiskeeltes.
Ring arendab õpilaste loogilist ning algoritmilist mõtlemist ning süsteemset lähenemist probleemide lahendamisele. Õpilased omandavad ka programmide silumise ja testimise vilumuse.

Kus toimub?
Viimsi Kooli C137

Millal toimub?
Alates oktoobrikuust neljapäeviti kell 14.10 - 14.55.

Palju maksab?
Huviringi Programmeerimine algajatele õppemaks on 15 eurot kuus. Peale õpilase registreerimist huvikooli saadetakse lapsevanema e-posti aadressile septembrikuu jooksul koostööleping ja peale lepingu allkirjastamist on õpilane huviala õppekavale vastu võetud.

Juhendaja Johann Kuldmäe TalTechist

Registreerimiseks klõpsa numbril 2