Õmblusring 4.-6. kl õpilastele


 
______________________________________________________________________________________________
Huvikooli Collegium Eruditionis egiidi all tegutseb Viimsi Koolis õmblusring 4.-6. kl õpilastele (õppekava kood EHISes 211041). Õmblusring on mõeldud õpilastele, kes soovivad saada õmblusalaseid teadmisi ning omandada algteadmised õmblusmasinaga õmblemisel. Õmblusringi keskmes on praktiline tegevus, toodete valmistamine ja tootetsükli läbitegemine idee sünnist kuni valmis toodeteni. See on õpilase tegevus eluliste probleemide lahendamise nimel, selleks juba olemasolevaid teadmisi ja käelisi oskusi kasutades ning vajadusel uusi juurde õppides.
Olulisel kohal on õpilase avatus loomingulistele ideedele ja originaalsetele vaatenurkadele. Õpilane valib ning kombineerib sobivaid materjale, töövahendeid ja tehnikaid ning on valmis oma oskuseid loovalt esemete valmistamisel kasutama.

Keda ootame osalema?
Alg- ja põhiastme (4.-6. kl) õmblemisest huvitatud õpilastele. Grupp avatakse vähemalt 6 õpilase korral.

Õppekava maht
60 akadeemilist tundi.

Millal toimub?
Alates oktoobrikuust kolmapäevti kell 15.00-16.30.

Kus toimub?
Viimsi Kooli käsitöö ja kodunduse klassis C104.

Palju maksab?
Õmblusringi õppemaks on 25 eurot kuus. Peale õpilase registreerimist huvikooli saadetakse lapsevanema e-posti aadressile septembrikuu jooksul koostööleping ja peale lepingu allkirjastamist on õpilane huviala õppekavale vastu võetud.

Juhendaja Kairy Nahkur
kairy.nahkur@viimsi.edu.ee

Registreerimiseks klõpsa numbril 2